Infrasauna ProWell 113 Cedar Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 113 Cedar Premium Line
Fotogalerie: Infrasauna ProWell 113 Cedar Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 113 Cedar Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 113 Cedar Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 113 Cedar Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 113 Cedar Premium Line
Dostupnost Na objednávku
Záruka 2 roky
Výrobce ProWell
Kategorie Infrasauny pro 1 osobu
Kód produktu Infrasauna ProWell 113 Cedar Premium Line
38 990,-
0,-
199,-
3 950,-
6 950,-
Velikost: 1 osoba
38 990,- Kč s DPHTechnická specifikace

Počet osob 1
Materiál Cedr
Rozměr š-h-v ( cm ) 100 x 100 x 200
Příkon ( W ) 1650
Druh topidel RedGlass
Počet topidel ( ks ) 6 (zadní panel - 3, lýtkový panel - 1, přední panel - 1, nožní panel - 1)
Audio panel s USB vstupem Ano
Světelná terapie Sky light
Napájení ( V ) 230


Popis výrobku

NOVINKA - Infrasauna ProWell 113 Cedr Premium Line
Pozn. U tohoto modelu nutná odborná montáž!

Luxusní domácí infrasauna pro 1 osobu vhodná do bytu a menších rodinných domků.
InfrasaunyProWell  řady Premium Line jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, a jsou vybaveny těmi nejlepšími zářiči a osvětlením. Užijte si tu nejlepší relaxaci v pohodlí vašeho domova.

Výroba infrasaun ProWell má tradici již více než 20let.


EMF - hodnota elektromagnetického pole našich infrasaun splňuje nejpřísnější kritéria, zářiče jsou zcela bezpečné a odpovídají striktním evropským standardům.

Infrasauna FSC certifikaceInfrasauny ProWell  používají na výrobu velmi kvalitní cedrové dřevo  a dřevo  z kanadské jedle (Hemlock). Veškeré dřevo má certifikaci FSC, což znamená, že použité dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Na výrobu infrasaun je použité kvalitní dřevo, infrasauny mají robustní konstrukci a stabilitu, zaručují tím dobrou bezpečnost výrobku a dlouhou životnost. Nejvyšší pozornost je věnována výběru surovin a jejich zpracování. Proto používáme pouze vysokou kvalitu saunového dřeva z lesů Kanady.Použitý materiál:

     CEDR
    
dřevo s extrémní odolností vůči vlhku, vhodné pro obložení stěn.
     Jeho typická vůně uchovává v interiéru příjemné aroma po několik let.

    pozn.: Odstín dřeva je pouze ilustrativní - může se nepatrně lišit v
    závislosti na stáří dřeva.Použité zářiče:

   Zářiče RedGlass

RedGlass zářiče, označované také jako fullspektrální zářiče, vyzařují infračervené paprsky ve všech třech pásmech IR záření (IR-A, IR-B, IR-C), včetně pásma krátkých vln (IR-A; 0,07 – 1,4 mikronu). Díky tomu paprsky pronikají až 5 mm do podkoží a jsou ze zdravotního hlediska velmi účinné.

 

    Karbonové plošné zářiče

Infračervené paprsky, jejichž vlnová délka (nad 3 mikrony) se u karbonových zářičů pohybuje v pásmu dlouhých vln (IR-C), vycházejí z topidel v pravém úhlu. Relativně nízká povrchová teplota karbonových topidel umožňuje příjemnější saunování než je tomu u keramických topidel. Navíc mají delší životnost - průměrná životnost karbonových topidel je 8.000 - 10.000 hodin.

 

 

 

 

 

Nožní panel:

  

Podlahový panel je novinka pro prohřívání chodidel. Zářiče slouží k rovnoměrnému  prohřívání a tím dochází k lepší tepelné pohodě.

 

 

 

 

Regulace výkonu infrazářičů

Infrasauny s označením Premium Line, disponují kvalitními karbonovými zářiči a zářiči RedGlass, kde je možné jejich výkon zónově regulovat. To znamená, že výkon každého zářiče je možný nastavit od plného po nulový v rozmezí 25%, jak u zadních, předních tak i lýtkových zářičů. A díky regulaci výkonu infrazářičů si můžete intenzitu záření na jednotlivé části těla přizpůsobit podle Vás.

 

 

 

Světelná terapie:

Při této terapii se v sauně pozvolna mění barevné spektrum, což blahodárně působí na smyslové vjemy.

Světlo je esenciální součástí biologického systému; způsobuje, že se cítíme dobře.

Sluneční světlo pomáhá lidskému tělu při regulaci mnoha důležitých biologických procesů.

Světla, která jsou v infrasauně instalována, zvyšují celkový terapeutický účinek.
 

Jak tato barevná světla působí?


Červená barva - aktivuje celý organismus, zvyšuje jeho vitalitu, dynamizuje jej. Přináší teplo a lehce organismus dráždí.

Modrá barva - uklidňuje, brzdí, koncentruje, snižuje hyperaktivitu, ochlazuje, psychicky vyrovnává.

Žlutá barva - organizmus posiluje, zvyšuje energii, harmonicky povzbuzuje, uvolňuje svalovou ztuhlost.

Zelená barva - organismus vyrovnává, uvolňuje, uklidňuje, udržuje psychickou a tělesnou energii v harmonické rovnováze.

Princip infrasauny:

Infračervená část slunečního záření zahřeje lidské tělo, aniž by se rozehřál okolní vzduch. Na tomto principu fungují i infračervené tepelné kabiny. Ohřát se v této infrakabině je tedy vlastně stejné, jako když za jarního dne vysvitnou sluneční paprsky, my se necháme hřát jejich doteky a zdá se nám, že je mnohem tepleji, než by odpovídalo teplotě vzduchu. Jakmile se však sluníčko schová za mraky, připadá nám, že se najednou prudce ochladilo.

Teplota vzduchu je ale ve skutečnosti stále stejná, pouze na nás přestaly dopadat sluneční paprsky, a tedy i zahřívající infračervená energie. S infrasaunou si můžete vlastní zdroj tohoto příjemného přírodního tepla přinést až domů.

Náš nervový i endokrinní systém (vytvářející hormony) prostě pro své fungování světelnou energii potřebuje, jinak trpíme ztrátou energie a někdy i váhy, popudlivostí, zimomřivostí a větší potřebou spánku. Působení tepla a následné zvýšení tělesné teploty v takovém případě působí jako lék – simuluje horečku, tím aktivuje a posiluje imunitní systém, zvýší se počet bílých krvinek a obranyschopnost organismu a my se hned cítíme o poznání lépe.„Saunování“ v infračervené kabině je založeno na principu emise infračerveného záření speciálními keramickými zářiči, které si nechal patentovat dr. Tadaschi Ishikawa v Japonsku již v roce 1965. Toto infračervené
Volejte, kontakt, telefon
Prislusenstvi
zahradní houpačky
AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna FRANCE SAUNA Apollon Club

Infrasauna FRANCE SAUNA Apollon Club

Kanadská jedle, Příkon: 3000 W, Infrazářiče karbonové 11 ks, Rozměry: 185 x 185 x 190, Ionizátor, Audio panel, Světelná terapie, doprava a montáž zdarmaCena: 41 990,- Kč
INFRASAUNA Grand De Luxe D3/4 CEDR + Světelná terapie ZDARMA

INFRASAUNA Grand De Luxe D3/4 CEDR + Světelná terapie ZDARMA

CEDR, Příkon: 1980 W, Infrazářiče karbonové 9ks, Rozměry:120x74+70x190, Ionizátor, Audio panel, Světelná terapie, doprava a montáž zdarmaCena: 45 990,- Kč